Spa Club

Spa Club

Hem vücuduna hem ruhuna hediye vermek isteyenler için gerekli tüm imkanları barındıran Salmakis Spa Club’ta geçireceğiniz saatlerde kendinizi ve vücudunuzu şımartabilirsiniz.

Fitness, Havuz ve Squash Salonunda antremanlarınıza devam ederek form tutabilir; Geleneksel Türk Hamamında cildinizi arındırıp Masajlar ve Bakımlar ile rahatlayarak ve yenilenerek fiziken ve ruhen dinlenebilirsiniz.

Geleneksel Türk Hamamı 30 Dk.

Kese ile tüm vücudun arınacağı ve köpük masajıyla rahatlayacağı bu uygulama ile geleneksel hamam keyfini deneyimleyin.

Limon Bahçe Rüyası 30 Dk.

Deniz tuzu, badem ve fındık yağlarının limon çiçeklerinin özü ile karıştırılarak yapılan bu rahatlatıcı peeling ile cildiniz yenilenecek, köpük masajı ile rahatlayacak ve vücut losyonu ile vücuduz ihtiyacı olan neme kavuşacak.

Kahve ve Çikolata Harem Rüyası 60 Dk.

Kahve ve Çikolata Harem Rüyası Canlandırıcı etkiye sahip kahve peelingi, köpük masajı ve ardından yapılan lezzetli kokusuyla cezbedici çikolata vücut maskesi, yumuşatıcı saç bakımı, baş ve ayak masajı ve nemlendirici losyon ile tamamlanan program size unutamayacağınız bir deneyim yaşatacak.

Klasik İsveç Masajı 50 Dk.

Tüm vücudu kapsayan, rahatlatıcı ve gevşetici bir etki yaratan bir masajdır. Kas gerilimlerini giderir, kan dolaşımını hızlandırır. Böylece vücudun direncini arttırarak bağışıklık sistemini güçlendirir.

AromaTerapi 50 Dk.

Özel aromatik ve tamamen doğal; aromasını kendiniz belirleyebileceğiniz yağlarla yapılan hafif, gevşetici, mental ve fiziksel rahatlama sağlayan masajımızdır.

Sıcak Taş Masajı 50 Dk. / 80 Dk.

Sıcak volkanik taşlarla ısının bedenin derinliklerine nüfuz etmesi ile enerji yollarını dengeler, çakraları açar, negatif enerjilerden arındırır, ruh-beden enerjisini yeniler.

Mistik 4-El Masajı 60 Dk.

İki terapistin eş zamanlı uyguladığı masaj tekniğidir. 4 elin senkronize hareketlerle dans eder gibi büyüleyici bir etki bırakması, benzersiz bir zevk alınması, pozitif enerji transferi ile insanın kendisini şımartılmış, yenilenmiş ve değerli hissetmesini

Bali Masajı 50 Dk.

Uzak Doğu’ya ait özel klasik masaj teknikleri olan el ayası, parmak bası teknikleri ve enerji noktalarına basılar uygulanarak yapılan bu masaj sizlere egzotik esintiler yaşatarak ruhen ve bedenen rahatlamanızı sağlayacaktır.

Thai Masajı 45 Dk.

Uzman therapistler eşliğinde tüm vücuda gerdirme ve çift elle baskı usulü ile yapılan; esnekliğin sağlanması ve kas gerilimlerinin giderilmesinde etkili bir Uzak Doğu ritüelidir.

Spor Masajı 45 Dk.

Spor masajını klasik masajdan ayıran en önemli özelliği ritminin daha hızlı, bası miktarının daha kuvvetli olmasıdır. Kan ve lenf sıvılarının dolaşımını arttırır.

Selülit Masajı 40 Dk.

Deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damarların çapının daraltılması ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını sağlamak üzere uygulanan yoğun basılı bölgesel bir masajdır.

Refleksoloji 40 Dk.

Ayak tabanında bulunan sinir uçları insan vücudunda bulunan önemli organ ve bezlerle ilişkilidir. Bu sinir uçlarının baskı ve sıvazlama metodu ile çalıştırılması yöntemi çok eski Uzak Doğu Tıp tekniklerinden biridir.

Ekspres Yüz Bakımı 30 Dk.

Bu mini cilt bakımı cildinizi temel olarak temizlemek ve nemlendirmek için uygulanan kısa bir cilt bakımıdır. Güneş sonrası nemini kaybeden cilde uygulanması önerilir.

Klasik Yüz Bakımı 60 Dk.

Cildin derinlemesine temizlenerek parlaklığının artarak, cildin nemini en yüksek seviyeye getirir, yaşlanma karşıtı etki sağlar.

Özel Yüz Bakım 75 Dk.

Bu uygulama yorgun cildi canlandırır, cildin nem içeriğini düzenler, kan dolaşımını harekete geçirir ve cildi daha sıkı hale getirir.

İnci Büyüsü 120 Dk.

İnci tozu içeren ürünler ile uygulanan bu vücut programı ile cildiniz canlanacak, sıkılaşacak ve kırışıkların oluşumuna önlem almaya yardımcı olacaktır.

Karadut Gücü 120 Dk.

Güçlü bir antioksidan olan karadut ile yapılan bu program sonrası vücudunuz ölü deriden kurtulacak, ürün içeriğindeki badem ve fındık yağı ile cildiniz beslenecek.

SALMAKİS SİGNATURE PAKET
Limon Bahçe Rüyası + AromaTerapi Masajı + Ekspres Cilt Bakımı 120 dk

Türk hamamında Limon Bahçe Rüyası ile cildiniz arınarak ferahlayacak; ardından seçeceğiniz aromatik yağ ile yapılan masaj ile rahatlayacak ve enerjinizi geri kazanacak; doğal ürünlerin kullanıldığı cilt bakımı ile cildiniz yenilenecek.

BALİNESE PAKET
Kese-Köpük Masajı + Bali Masajı 120 dk

Türk kültürünün vazgeçilmezi olan kese-köpük masajı ile cildiniz nefes alacak, Balili terapistlerin uygulayacağı Bali masajı ile vücudunuzda toplanan negatif enerjiyi atacaksınız.

ALTIN PAKETİ
Kese-Köpük Masajı + Altın Aroma Masajı + Jakuzi Banyosu 90 dk

Türk kültürünün geleneği olan kese köpük masajımız ile vücudunuz arınacak, güzel kokular eşliğinde jakuzide geçireceğiniz zamanlar ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek, altın yağları ile vücudunuz ihtiyacı olan neme kavuşacak ve ışıl ışıl bir tene sahip olacaksınız.

© Salmakis Resort Hotel 2016 All right reserved.