Salmakis Fitness Club Ferah ve geniş bir mekanda spor sevenlere hizmetini ortaya koyuyor. Fit olmak hayatın her anlamında verimli ve etkin olmayı sağlar. Aynı zamanda hastalıklara karşı vücut direncini arttırır. Antrenörler programın kişisel olarak hazırlanmasını sağlar, antrenman öncesi ve sonrasında takibe alır. Sağlık ile ilgili özel hedeflere daha kısa sürede ve daha sağlıklı ulaşılmasına yardımcı olur.

Salmakis Fitness Club ile istenilen forma kavuşmak artık çok kolay

 • Salmakis Gym

  Tüm Kaslarınız Size Minnettar Kalacak
  Salonumnuz ağırlık egzersiz ekipmanları ile donatılmıştır. Vücut geliştirme alanında kuvvet antrenmanları ve fonksiyonel egzersizler yapılmaktadır. Ağırlık egzersizleri kasları mükemmel derecede çalıştırır, kuvvetlendiri, geliştiri ve estetik kazandırır.


 • Salmakis Kardiyo

  Kalbini Sevenlerin Sporu
  Salonumuz Ekim 2014 tarihinde son teknoloji koşu bantları, bisiklet ve croos trainerlar ekleyerek, sizlere fit kalmanın yollarını sunmaktayız. KArdiyo antremanları yapmak kondisyonun düzenlenmesinin yanında kalp sağlığı açısından oldukça yararlı sonuçlar meydana getirecektir. Fit bir vücuda kavuşabileceksiniz.


 • Salmakis Kapalı Yüzme Havuzu ve Jakuzi

  Kapılı Yüzme Havuzu "Yüzerek Günün Yorgunluğundan Arınabilirsiniz!"
  Yüzme suyun gücüne karşı koyarak kasları çalıştıran ve diğer tüm klasik egzersizlerden, kalori harcama ve kas çalıştırma açısından üstün olarak görülüyor. Gün ışığı alan, ısıtmalı kapalı havuzumuzun sıcaklığı 28 ile 30 derece arasındadır.

  Jakuzi "Günlük Yaşamın Geriliminden Uzaklaşmaya Yardımcı Olur!"
  Stresten, yoğun tempodan gerildiğinizi hissediyorsanız jakuzide kendinize mola verin. Suyun dayanılmaz hafifliğini yaşayın, suyun verdiği ruhsal ve psikolojik rahatlama ise jakuzinin olmazsa olmazıdır.


 • top