• Türk Hamamı

  Geleneksel Türk Hamamı 30 Dk.
  Kese ile tüm vücudun arınacağı ve köpük masajıyla rahatlayacağı bu uygulama ile geleneksel hamam keyfini deneyimleyin.

  Limon Bahçe Rüyası 30 Dk
  . Deniz tuzu, badem ve fındık yağlarının limon çiçeklerinin özü ile karıştırılarak yapılan bu rahatlatıcı peeling ile cildiniz yenilenecek, köpük masajı ile rahatlayacak ve vücut losyonu ile vücuduz ihtiyacı olan neme kavuşacak.

  Kahve ve Çikolata Harem Rüyası 60 Dk.
  Kahve ve Çikolata Harem Rüyası Canlandırıcı etkiye sahip kahve peelingi, köpük masajı ve ardından yapılan lezzetli kokusuyla cezbedici çikolata vücut maskesi, yumuşatıcı saç bakımı, baş ve ayak masajı ve nemlendirici losyon ile tamamlanan program size unutamayacağınız bir deneyim yaşatacak.


 • Spa Masajları

  Klasik İsveç Masajı 50 Dk.
  Tüm vücudu kapsayan, rahatlatıcı ve gevşetici bir etki yaratan bir masajdır. Kas gerilimlerini giderir, kan dolaşımını hızlandırır. Böylece vücudun direncini arttırarak bağışıklık sistemini güçlendirir.
  AromaTerapi 50 Dk.
  Özel aromatik ve tamamen doğal; aromasını kendiniz belirleyebileceğiniz yağlarla yapılan hafif, gevşetici, mental ve fiziksel rahatlama sağlayan masajımızdır.
  Sıcak Taş Masajı 50 Dk. / 80 Dk.
  Sıcak volkanik taşlarla ısının bedenin derinliklerine nüfuz etmesi ile enerji yollarını dengeler, çakraları açar, negatif enerjilerden arındırır, ruh-beden enerjisini yeniler.
  Mistik 4-El Masajı 60 Dk.
  İki terapistin eş zamanlı uyguladığı masaj tekniğidir. 4 elin senkronize hareketlerle dans eder gibi büyüleyici bir etki bırakması, benzersiz bir zevk alınması, pozitif enerji transferi ile insanın kendisini şımartılmış, yenilenmiş ve değerli hissetmesini
  Bali Masajı 50 Dk.
  Uzak Doğu’ya ait özel klasik masaj teknikleri olan el ayası, parmak bası teknikleri ve enerji noktalarına basılar uygulanarak yapılan bu masaj sizlere egzotik esintiler yaşatarak ruhen ve bedenen rahatlamanızı sağlayacaktır.
  Thai Masajı 45 Dk.
  Uzman therapistler eşliğinde tüm vücuda gerdirme ve çift elle baskı usulü ile yapılan; esnekliğin sağlanması ve kas gerilimlerinin giderilmesinde etkili bir Uzak Doğu ritüelidir.
  Spor Masajı 45 Dk.
  Spor masajını klasik masajdan ayıran en önemli özelliği ritminin daha hızlı, bası miktarının daha kuvvetli olmasıdır. Kan ve lenf sıvılarının dolaşımını arttırır.
  Selülit Masajı 40 Dk.
  Deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damarların çapının daraltılması ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını sağlamak üzere uygulanan yoğun basılı bölgesel bir masajdır.
  Refleksoloji 40 Dk.
  Ayak tabanında bulunan sinir uçları insan vücudunda bulunan önemli organ ve bezlerle ilişkilidir. Bu sinir uçlarının baskı ve sıvazlama metodu ile çalıştırılması yöntemi çok eski Uzak Doğu Tıp tekniklerinden biridir.

 • Sauna • Buhar Odası • Jakuzi

  Günün her saati yararlanabileceğiniz sauna, buhar odası ve jakuzi ile ruhunuzu ve bedeninizi yenileyebilirsiniz.


top